Contact

Voorzitter:
Koos Euser   
Eikenlaan 33
2231 XX Rijnsburg
voorzitter@bcrijnsburg.nl
j.euser65@gmail.com
071-4022108

Penningmeester:
Ada van Egmond
Koningin Julianalaan 115
2231 VC Rijnsburg
penningmeester@bcrijnsburg.nl
adaegmond@hotmail.com
071-4028026

Secretaris:
Petra Heemskerk
Burgemeester Meijboomstraat 41
2231 LB Rijnsburg
secretariaat@bcrijnsburg.nl
071-4035601

Ledenadministratie:
Ada van Egmond
Koningin Julianalaan 115
2231 VC Rijnsburg
ledenadministratie@bcrijnsburg.nl
adaegmond@hotmail.com
071-4028026

Websitebeheer:
Martine Verhave    
Kanaalstraat 11
2231 KA Rijnsburg
mcverhave@gmail.com
0641796271

Heidi van Egmond
heidi100@ziggo.nl
071-4028816

Zaalhuur:
Lida van de Bent
kvanderbent@tele2.nl
071-4030880

Gerdien Vlieland
ceesvlieland@casema.nl
071-4034770
06-23728039

Sleutelbeheer:
Loes Zantige – Bins
loesbins@hotmail.com
071-4033076

Shuttlebeheer:
Lolkje Verhave
lolkjev@hotmail.com
071-4029991
06-37431186

Technische commissie:
vacature

Feest commissie:
vacature

Kascontrole commissie:
vacature

6 december, 2013 admin
  • BC Rijnsburg

    • Welkom op de website van Badminton Club Rijnsburg (BCR)! Wij hopen dat u op deze website alle informatie kunt vinden die u nodig heeft. Zo niet, schroom dan niet om contact op te nemen met één van onze bestuursleden. Ga voor contactgegevens naar het kopje ‘Contact’ of maakt gebruik van het contactformulier onder het kopje ‘Contactformulier’.

  •